792 294 000

Věk: 42 let

Výška: 170 cm

Váha: 88 kg

Prsa číslo: 4

Vlasy: Hnědé

Masáže pro muže Jihlava (masáže)
Pracovní doba: Po - So: 10:00-20:00, Ne: nepracuje Dnes: 10:00-20:00 - teď nedostupná

Poskytuji komplexní profesionální služby v oblasti Masáží a služeb pro muže. Vyberete si délku i obsah masáže, individuální přístup, mým cílem je VAŠE SPOKOJENOST. 
Moje masáže jsou mnohem lepší, než sex. Intimní masáže nejsou nevěra !! 
Pozornost - CHLAZENÝ SEKT - zdarma k erotické masáži. 
Přijďte na fajn relax a užít si dotyk.

Jmenuji se Sarah. Jsem profesionální masérka, 40+ let, plnoštíhlá, pohledná, usměvavá a komunikativní. Pozitivně naladěna. Slušná. Seriózní. Diskrétní. Jsem zde pro Tvoje nejtajnější chutě a touhy. Přijď ke mně na příjemnou masáž, po doušcích Tě provedu oazou dotyků až k samotnému vrcholu. Dotyky mého těla? Jsou vítány na povrchu těla, od mužů (dle sympatií), kteří při masáži a stimulaci penisu potřebují kontakt se ženským tělem.

Masíruji vždy v celé placené délce masáže, není do ní zahrnut úvodní rozhovor či sprcha, proto máte prostor pro klidné uvolnění. Masáže je možné zpestřit společnou sprchou (masáž od 90 minut) a uvolnit a zahnat stres lze hned, avšak mým cílem je co nejdelší dobu Vám vzrušení oddalovat, ne okamžité vyvrcholení.

Jsem hodně hravá. Mojí snahou je, při intimní masáži, pomalými tahy se silným stiskem dráždit, průběžně střídám úchopy u kořene i na žaludu. Díky umění dotyku a znalosti speciálních technik "oddalování vrcholu rozkoše", soustředím energii na všechny erotogenní zóny a přivedu Vás k vrcholu i opakovaně. Tato technika a dlouholetá praxe mých rukou a prstů, je používána za účelem co nejdéle oddálit vyvrcholení až do velké slasti a doslova do poslední kapky, poté zpravidla nastává u mužů vzrušivé chvění po celém těle. Moje šikovné ruce a hřejivé dotyky Tě nažhaví, zbaví starostí a stresu a uvolní celé tělo a naplní smyslnou energií. Intimní masáž je zakončena šikovnými prsty či dlaní a výstřik zůstává v rukách nebo na Vašem těle. 

Počet happyendu je neomezený anebo jeden s dlouhým oddalováním. Doporučuji masáž minimálně 1 hodinu, která může být poprvé ochutnávkou technik mých šikovných rukou anebo kombinovanou masáž v 90 minutách nebo 120 minutách. Vše je vždy na osobní domluvě, před masáží. Při masáži jsem i nahá, ráda hřejivý dotyk oplácím a přijímám. 

Před erotickou masáží doporučuji, INTIMNÍ KADEŘNICTVÍ pro Vás. Jedná se o úpravu ochlupení intimních partií na Vaše přání a k erotickým masážím, poskytnu zcela zdarma.

Přijďte se nechat hýčkat zkušenou masérkou, která dokáže vycítit přesně co muž potřebuje. 
V případě malých zdravotních problému (ztuhlost svalů) dokáži tělo i regenerovat, pomocí relaxačních masáží (klasické relaxační, antistresové, detoxikační, aromatické a exotické masáže).

V prodeji dárkové poukazy na všechny druhy masáží.

Příjemné prostředí, pohodová atmosféra, intimní osvětlení, relaxační hudba a vonné svíčky. 

POHODOVÝ DEN !
Pracuji od 10:00-20:00 hodin. Neděle - ZAVŘENO.

Doporučuji, objednat se 1 den předem, telefonicky. V případě, že nezvedám sluchátko, piště SMS zprávu anebo využijte aplikace WhatsApp. KAŽDÁ OBJEDNÁVKA JE OBOUSTRANNĚ POTVRZENA, cca 1 hodinu před masáží. 

Pro Vaši představu ...

EROTICKÁ MASÁŽ PRO MUŽE.
Masáž Lingamu (mužské přirození), je určena všem mužům, kteří hlavně sexuálně uvolnit. 

Dáte sprchu, pohodlně si lehnete na masážní lehátko na záda, po celou dobu jste pasivní a užíváte si hřejivé dotyky. Začínám masírovat dolní končetiny, postupuji vnitřní stranou stehen směrem k intimním partiím a následuje masáž penisu. Pokračování je samozřejmě u každého muže individuální, cílem je oddalovat Vaše vyvrcholení, aby bylo co nejintenzivnější. POSADÍM NA LEHÁTKO MEZI VAŠE ROZTAŽENÉ NOHY, UCHOPÍ VÁŠ ŠOUREK A PROTÁHNU JEJ DOLŮ TAK, ŽE SE VÁM STÁHNE KŮŽIČKA ZE ŽALUDU. OBĚMA NAMAŠTĚNÝMA RUKAMA PENIS POMALÝMI TAHY SE SILNÝM STISKEM DRÁŽDÍM, STŘÍDÁM ÚCHOPY U KOŘENE I NA ŽALUDU. TATO TECHNIKA, JE POUŽÍVÁNA ZA ÚČELEM ODDÁLIT VAŠE VYVRCHOLENÍ AŽ DO VELKÉ SLASTI A DOSLOVA DO POSLEDNÍ KAPKY, POTÉ ZPRAVIDLA NASTÁVÁ U MUŽŮ VZRUŠIVÉ CHVĚNÍ PO CELÉM TĚLE. TĚSNĚ PŘED VÝRONEM SEMENE TECHNIKU PŘERUŠÍM, CCA PO 1 MINUTĚ POKRAČUJI. PO NĚKOLIKÁTÉ SE OPAKUJÍCÍ STIMULACI VÁM ZAČNE V PENISU VELMI PŘÍJEMNĚ ŠKUBAT, VYTEČE KAPIČKA ROZKOŠE A ZŮSTÁVÁ STÁLE ZTOPOŘENÝ A JE PŘIPRAVEN; ZAŽÍT ODDALOVÁNÍ, SAMOZŘEJMĚ ZÁLEŽÍ, CO MUŽ TZV. USTOJÍ. V POSLEDNÍ CHVÍLI PŘESTANU A VZÁPĚTÍ HNED ZRYCHLÍM, PŘI VELKÉM VZRUŠENÍ MŮŽETE ZAŽÍT ZRYCHLENÝ DECH, HUSÍ KŮŽI PO TĚLE NAPŘ. I KROUCENÍ PALCŮ U NOHOU a vše je pro Vás nezapomenutelný prožitek. Výstřik zůstává v rukách nebo na Vašem tělem. Počet happyendu je neomezený anebo jeden s dlouhým oddalováním. Délka masáže: 60 minut.

RELAXAČNÍ EROTICKÁ MASÁŽ PRO MUŽE
Je plná hřejivých dotyků, vzrušení, provokace, erotického napětí a uvolní tělo i mysl, má výborné antistresové účinky, odbourává stres. 

Začíná společná sprchou, jemnými pohyby na zádech směrem dolů k zadečku, ruce si můžete dát dopředu před sebe a opřít se, tím mi dáte najevo, že byste rád zažil i dotyky mezi hýžděmi, je na Vás, jak dlouho chcete prožívat příjemný pocit, vzrušení. Následuje umytí hrudi, postupuji níž, níž až k Vaší pýše, kterou důkladně umyje a pozlobím, do vyvrcholení pouze na Vaše přání, rukou. Po celou dobu, co Vás umývám zepředu, máte volné ruce, můžete toho zneužít a dotyky na prsou, bradavkách, bříšku i zadečku a příjemně mě pozlobit a umýt. Následuje masáž okořeněná erotikou, pohodlně si lehnete na masážní lehátko, bez ostychu mě můžete hladit. Ležíte na břiše, namasíruji Vámi požadované partie, čeká Vás klasická relaxační masáž, která uvolní a rozehřeje Vaše tělo za pomoci přírodních olejů na šiji, zádech, hýždích včetně nehtového škrabání zad a Vy po celou dobu odpočíváte, vychutnáváte si dotyky a relaxujete, chvílemi i krátkým spánkem. Pokračuji jemnými tahy na vnitřní straně stehen, které vzrušují a přimějí Vás otočit se na záda. Následuje jemná kokosová olejová masáž penisu, aby masáž byla pro Vás příjemnější, tak se budu věnovat Vaší pýše, oddaluji vyvrcholení co nejdéle a rozmazlí ji na mnoho způsobů. Výstřik zůstává v rukách anebo na Vašem tělem. Počet happyendu nesleduji, po dobu masáže je neomezený anebo jeden s dlouhým oddalováním. Délka masáže: 90 minut anebo 120 minut.

Přijďte načerpat novou sílu a svěřit své tělo do mé péče..

Poskytované služby: Masáž

Sarah je jedinou společnicí v masážním salónu Masáže pro muže