792 294 000

Věk: 43 let

Výška: 170 cm

Váha: 88 kg

Prsa číslo: 4

Vlasy: Hnědé

Masáže pro muže Jihlava (masáže)
Pracovní doba: Po - So: 10:00-20:00, Ne: nepracuje Dnes: 10:00-20:00 - teď dostupná

Hezký den!
Jmenuji se Sarah, pro přátelé SÁRA.
Jsem profesionální masérka, 40+ let, plnoštíhlá, pohledná, usměvavá a komunikativní. Pozitivně naladěna. Slušná. Seriózní. Diskrétní.

Poskytuji komplexní profesionální služby v oblasti Masáží a služeb pro muže, v Jihlavě. Masážím se věnuji od roku 2 tis., jelikož mě baví kouzlo hřejivého dotyku, ráda ho oplácím a přijímám. Mám ráda přítomnost mužů a jemně se jich dotýkat a nevynechat žádné místo na jejich těle. Jsem zde pro Tvoje nejtajnější chutě a touhy.

Přijď se nechat hýčkat zkušenou masérkou, která dokáže vycítit přesně co muž potřebuje. Masíruji vždy v celé placené délce masáže, není do ní zahrnut úvodní rozhovor, proto máte prostor pro klidné uvolnění. Společně vybereme obsah a délku masáže. Nabízím masáže pro muže, relaxační erotické masáže a erotické masáže, masáže klasické relaxační masáže.

MASÁŽE RELAXAČNÍ EROTICKÉ A EROTICKÉ MASÁŽE s postupným oddalováním vyvrcholení.
Přijď ke mně na příjemnou masáž, po doušcích Tě provedu oázou dotyků až k samotnému vrcholu. Masáže je možné zpestřit sprchou i společnou (masáž od 90 minut) a uvolnit a zahnat stres lze hned, avšak mým cílem je co nejdelší dobu Vám vzrušení oddalovat, ne okamžité vyvrcholení. Jsem hodně hravá. Při masáži jsem i nahá. Mojí snahou je, při intimní masáži, pomalými tahy se silným stiskem dráždit, průběžně střídám úchopy u kořene i na žaludu. Díky umění dotyku a znalosti speciálních technik "oddalování vrcholu rozkoše", soustředím energii na všechny erotogenní zóny a přivedu Vás k vrcholu i opakovaně. Tato technika a dlouholetá praxe mých rukou a prstů, je používána za účelem co nejdéle oddálit vyvrcholení až do velké slasti a doslova do poslední kapky, poté zpravidla nastává u mužů vzrušivé chvění po celém těle. Moje šikovné ruce a hřejivé dotyky Tě nažhaví, zbaví starostí a stresu a uvolní celé tělo a naplní smyslnou energií. Intimní masáže s postupným oddalováním vyvrcholení, zakončuji dlaněmi a prsty. Výstřik zůstává v mých rukách, počet není omezen.

Dotyky mého těla? Jsou vítány od mužů, kteří při masáži a stimulaci penisu potřebují kontakt s ženským tělem (pouze na povrchu), při vzájemných sympatií.

Doporučuji, masáž minimálně 1 hodinu (erotická masáž, masáž penisu), která může být poprvé ochutnávkou technik mých šikovných rukou nebo 90 minut (relaxační masáž šije, zad zakončenou erotickou masáží) a 120 minut (relaxační masáž celého těla zakončenou masáží penisu).

Před erotickou masáží doporučuji, INTIMNÍ KADEŘNICTVÍ. Jedná se o úpravu ochlupení intimních partií před erotickou masáží na Vaše přání, k erotickým masážím, poskytnu zcela zdarma.

Moje erotické masáže jsou mnohem lepší, než sex. MASÁŽE PRO MUŽE nejsou nevěra!
Nejsem privát. Sexuální služby nenabízím.

KLASICKÉ RELAXAČNÍ MASÁŽE. V případě malých zdravotních problémů (ztuhlost svalů) dokáži tělo i regenerovat, pomocí klasické relaxační masáže.

V prodeji DÁRKOVÝ POUKAZ na všechny druhy masáží, zabalen do originální dárkové krabičky.

Příjemné prostředí, pohodová atmosféra, intimní osvětlení, relaxační hudba a vonné svíčky a milý a osobní přístup na úrovni.

Masíruji ve svém volném čase, od 10-20 hodin. Neděle a svátky, ZAVŘENO. Doporučuji, objednat se 1 den předem, pouze telefonním hovorem. V případě, že nezvedám sluchátko, napiš SMS zprávu anebo využij aplikaci WhatsApp. KAŽDÁ OBJEDNÁVKA JE OBOUSTRANNĚ POTVRZENA, cca 1 hodinu před masáží.

Poskytované služby: Masáž

Sarah je jedinou společnicí v masážním salónu Masáže pro muže