792 294 000 mapa

Typ podniku: Erotické masáže
Adresa: Jihlava, Jihlava
Po - So: 10:00-20:00, Ne: zavřeno Dnes: 10:00-20:00 - teď je otevřeno

MASÁŽE PRO MUŽE.
Komplexní profesionální služby v oblasti Masáží a služeb pro muže, v Jihlavě.
Mým cílem je Vaše spokojenost.
Masíruji vždy v celé placené délce masáže, není do ní zahrnut úvodní rozhovor, proto máte prostor pro klidné uvolnění. Společně vybereme obsah a délku masáže. Nabízím masáže pro muže, relaxační erotické masáže a erotické masáže s postupným oddalováním vyvrcholení, které zakončuji pouze dlaněmi a prsty, počet happyend není omezen. Před erotickou masáží doporučuji, intimní kadeřnictví. Moje erotické masáže jsou mnohem lepší, než sex. MASÁŽE PRO MUŽE nejsou nevěra! V případě malých zdravotních problémů (ztuhlost svalů) dokáži tělo i regenerovat, pomocí klasické relaxační masáže, několik druhů. Nadstandardní služba sprcha před i po masáži (sprcha společná u erotických masáží od 90 minut).

Přijďte se nechat hýčkat zkušenou masérkou, která dokáže vycítit přesně co muž potřebuje. Věřte, zapomenete na všechny starosti všedních dní a oddáte se slasti mazlivých dotyků. Příjemné prostředí a soukromí, diskrétnost, pohodová atmosféra, intimní osvětlení, relaxační hudba a vonné svíčky a milý a osobní přístup na úrovni.

V prodeji DÁRKOVÝ POUKAZ na všechny druhy masáží, zabalen do originální dárkové krabičky.

Těším se na Vaši / Tvoji návštěvu.

Masíruji ve svém volném čase, od 10-20 hodin. Neděle a svátky, ZAVŘENO. Doporučuji, objednat se 1 den předem, pouze telefonním hovorem. V případě, že nezvedám sluchátko, napiš SMS zprávu anebo využij aplikaci WhatsApp. KAŽDÁ OBJEDNÁVKA JE OBOUSTRANNĚ POTVRZENA, cca 1 hodinu před masáží.

Program: Masáže

V masážním salónu Masáže pro muže nabízí erotické služby jedna společnice