792 294 000 mapa

Typ podniku: Erotické masáže
Adresa: Jihlava, Jihlava
Po - So: 10:00-20:00, Ne: zavřeno Dnes: 10:00-20:00 - teď je zavřeno

Poskytuji komplexní profesionální služby v oblasti Masáží a služeb pro muže. Vyberete si délku i obsah masáže, individuální přístup, mým cílem je VAŠE SPOKOJENOST.
Pozornost - CHLAZENÝ SEKT - zdarma k erotické masáži.
Přijďte na fajn relax a užít si dotyk.

Příjemné prostředí, pohodová atmosféra, intimní osvětlení, relaxační hudba a vonné svíčky. A zapomenete na všechny starosti všedních dní a oddáte se slasti mazlivých dotyků. Postarám se o Vaše pohodlí, v klidu si vypijete čaj, kávu, či sklenku vína.

ZARUČUJI VÁM ABSOLUTNÍ DISKRÉTNOST A SOUKROMÍ.

Moje masáže jsou mnohem lepší, než sex. Intimní masáže nejsou nevěra !!

Díky umění dotyku a znalosti speciálních technik "oddalování vrcholu rozkoše", soustředím energii na všechny erotogenní zóny a přivedu Vás k vrcholu i opakovaně. Tato technika a dlouholetá praxe mých rukou a prstů, je používána za účelem co nejdéle oddálit vyvrcholení až do velké slasti a doslova do poslední kapky, poté zpravidla nastává u mužů vzrušivé chvění po celém těle. Moje šikovné ruce a hřejivé dotyky Tě nažhaví, zbaví starostí a stresu a uvolní celé tělo a naplní smyslnou energií. Intimní masáž je zakončena šikovnými prsty či dlaní a výstřik zůstává v rukách nebo na Vašem těle. 

Počet happyendu je neomezený anebo jeden s dlouhým oddalováním. Doporučuji masáž minimálně 1 hodinu, která může být poprvé ochutnávkou technik mých šikovných rukou anebo kombinovanou masáž v 90 minutách nebo 120 minutách. Vše je vždy na osobní domluvě, před masáží. Při masáži jsem i nahá, ráda hřejivý dotyk oplácím a přijímám. 

Před erotickou masáží doporučuji, INTIMNÍ KADEŘNICTVÍ pro Vás. Jedná se o úpravu ochlupení intimních partií na Vaše přání a k erotickým masážím, poskytnu zcela zdarma.

V případě zdravotních problému (ztuhlost svalů), dokáži tělo i regenerovat, pomocí klasických relaxačních masáží. Nabídka masáží: klasické relaxační a antistresové a detoxikační a aromatické a exotické masáže. 

KRÁSNÝ DEN VŠEM !
Pracuji od 10:00-20:00 hodin. Neděle - ZAVŘENO.

Doporučuji, objednat se 1 den předem, telefonicky. V případě, že nezvedám sluchátko, piště SMS zprávu anebo využijte aplikace WhatsApp. KAŽDÁ OBJEDNÁVKA JE OBOUSTRANNĚ POTVRZENA, cca 1 hodinu před masáží.

Program: Masáže

V masážním salónu Masáže pro muže nabízí erotické služby jedna společnice