777 577 776 mapa

Typ podniku: Noční klub
Adresa: Šrobárova 6, Praha 3
Po - Út, Ne: 19:00-04:00, St - Čt: 19:00-05:00, Pá - So: 19:00-06:00 Dnes: 19:00-04:00 - teď je zavřeno

Přemýšlíš o tom, že dnešní večer strávíš ve společnosti elegantní a sexy slečny, která uspokojí Tvé touhy a fantazie? Nemusíš se vztahově vázat a přesto si užít nezapomenutelný zážitek se svůdnou a vášnivou společnicí, která osvěží tvůj běžný den. Naše přitažlivé dívky jsou inteligentní, zábavné a především rajcovní.

Co u nás najdete? 9 pokojů, VIP pokoj, whirpool, 15-30 dívek, exkluzivní prostory, show cabaret, strip, tantra, ještě levnější ceny, šampaňské, doutníky, full bar a hlavně skvělou atmosféru, jak již je u nás známo! :-)


DISKRÉTNOST A ČISTOTA JE NAŠÍ PRIORITOU!!!

Naše escorty fungují perfektně, často stíháme u Vás být i do půl hodiny :) Jsme opravdu jediní, kdo pošle dívku, kterou opravdu chcete. Naše dívky mají vždy úroveň.1)Ušetřete!! Nevolejte taxi. Přemluví Vás jet do jiného podniku, který jim za Vás dá velmi tučnou provizi, kterou zaplatíte ale Vy. Pokud zavoláte nám, přijedeme pro Vás zadarmo!!(týká se jen Prahy) Případně neříkejte název podniku, ale jen naší adresu Šrobárova 6, Flora, Praha 10. Nebo zavolejte nám a my Vás přivezeme naším diskrétním vozem zadarmo.Volejte od 19h.2) VSTUPNÉ 2stě Kč ZAHRNUJE DOVOZ K NÁM DO KLUBU EXKLUZIVNÍM AUTEM ZDARMA, EROTIC SHOW, 1 DRINK GRATIS, NEUVĚŘITELNOU ATMOSFÉRU PROSYCENOU DOBROU NÁLADOU A SEXU CHTIVÝMI DÍVKAMI. DÁLE, CENOVĚ VÝHODNÝ BOTTLE SERVIS A KAŽDÝ ČTVRTEK TÉMATICKÁ PÁRTY.3) DÍVKY POZOR !! - STÁLE PŘIJÍMÁME NOVÉ TVÁŘE. PŘÁTELSKÉ PROSTŘEDÍ. VYNIKAJÍCÍ VÝDĚLKY. SOLVENTNÍ HOSTÉ NA ÚROVNI. VOLEJTE NEBO PIŠTE SMS NA 775 077 775, 777 577 776!!!Víte proč nemáme "miliony" fotek, jako mnoho jiných klubů a agentur?Hlavně proto, že zde najdete jen dívky, které s námi opravdu spolupracují!!! Nenecháváme si (jinak běžná praxe) fotografie dívek, které u nás již nejsou, ani nezveřejňujeme cizí. Nikdy se Vám nestane, že k Vám přijede jiná dívka (třeba jí podobná), než ta, kterou jste si vyžádal. Pokud se Vám tak prokazatelně stane, zaručujeme kompenzaci. (dle domluvy). Jelikož dívky se také často mění, nenaleznete zde bohužel (v závislosti na času přípravy nebo případně nesouhlasu dívky s její veřejnou prezentací) úplnou nabídku naší agentury. Rádi Vám však poradíme telefonicky, emailem, či přímo v našem klubu.

Program: Striptýz, Lesbi show, Go-Go dancing, Live show, Autoerotika, Masáže, Videoprojekce, Topless, Azyl, Pár

Vybavení: Bar, Vířivá vana, Zahrada, Sprchy, Hlídané parkoviště, Klimatizace, Video

V nočním klubu AAA Exclusive Club nabízí erotické služby 6 společnic